Inauguracja sezonu artystycznego Filharmonii Dolnośląskiej - mecenat PGE
W piątkowy wieczór w Jeleniej Górze odbyła się Inauguracja 59. Sezonu Artystycznego Filharmonii Dolnośląskiej. Melomanów tłumnie wypełniających salę koncertową im. Stefana Strahla przywitał dyrektor Tomasz Janczak. Przedstawił on specjalnego gościa koncertu - ...

Tomasz Żukiewicz
Leszek Wrotniewski
Konrad Rydzewski
Rafał Piotr Szymański
Kazimierz Piotrowski
Hubert Papaj
Wojciech Leszczyk
Maciej Lercher
Paweł Kucharski
Oliwer Kubicki
Jacek Jakubiec
Paweł Gluza
Wojciech Chadży