2024-10-20 13:17 @ 31.0.54.*

Pedal to twoj ojciec cieniaku

Kibic

2024-10-20 13:29 @ 37.248.218.*

Sędzia dzisiaj na meczu w Karpaczu kryminał, nieuznana bramka dla karpnik choć piłka była pół metra w bramce, nieuznany karny dla karpnik choć w takiej samej sytuacji Karpacz dostał karnego. Mecz 14 vs 11

2024-10-20 13:46 @ 83.26.201.*

do ks Wojcieszyce .przepraszam zawodników tego klubu za moje zachowanie sprzed tygodnia ekipę Wojcieszyce dążę wielkim szacunkiem moje zachowanie spowodowane było zbyt wielką wypitego alkoholu .jest mi wstyd i jeszcze raz bardzo przepraszam .przepraszam również zawodników działaczy i kibiców mojego klubu .pod Jarek .

2024-10-20 14:36 @ 37.248.175.*

Pisać jak mecz na szczycie Chełmsko : Marciszow???

Ooo

2024-10-20 14:38 @ 78.8.173.*

Jak WKS Pilchowice Juvenia Rybnica ?

Do Ooo

2024-10-20 14:42 @ 37.248.216.*

0:3 dla wielkiej Juvenii, chlopaki na prawde potrafia grać w piłke troche utemperowac emocje żeby sie tak nie denerwowali i fajnie sie ich oglada❤️

2024-10-20 16:30 @ 31.60.123.*

Radogoszcz-Kotliska 3:4 Brawo to był ładny mecz . Szacun dla obu drużyn i ich kibiców pokazali że można

2024-10-20 19:28 @ 185.27.190.*

Wlokniarz - Bóbr. Sędzia totalne dno. Wogole nie panował nad meczem. 85 minuta zawodnik gości uderza obrońcę gospodarzy. Dochodzi do omdlenia zawodnika. W trakcie udzielania pomocy zawodnicy gości opuszczają boisko a sędzia kończy mecz. Monitoring z kamer przekazany zostanie do weryfikacji przez ozpn. Monitoring jasno potwierdza ze goście opuścili boisko i w tym czasie sędzia zakończył mecz.

Do Krzychu GKS

2024-10-20 19:38 @ 37.30.60.*

Te ,wielki trenerze na kurzej stopce ,powiedz gdzie ty dzisiaj jesteś. W tube z Maciejową ,będziesz się kopał jeszcze długo w b klasie dopóki ludzie Cie nie pogonią z Podgórzyna.....

Krzychu GKS

2024-10-20 20:47 @ 212.156.96.*

Pozdrawiam kolegę wyżej ze słonecznego Meksyku.
Ty masz to codziennie w domu że starą 😀

Zibi

2024-10-20 21:04 @ 37.30.18.*

Mecz pomiędzy Gościszowem a Chmieleniem całkiem spoko. Każdy z zawodników walczył do końca i wygrali lepsi. Ale ten sędzia
Michałeczko Maciej to jakaś masakra. Jakby nie braki sędziów to nawet c klasy nie mógłby sędziować. Chłop nie potrafi się ustawić na boisku, wiecznie przeszkadza w grze. Popełnia liczne błędy i dodatkowo ma styl ,,głupiego, wiejskiego cwaniaczka". Arogancki i nie potrafił wyjaśnić swoich decyzji. Żal patrzeć na jego postawę sędziowską. Będę wnioskował o obserwację tego sędziego na kolejnych meczach.
Ps. Jeden z asystentów też się nie wykazał i dorus do poziomu głównego. Również słabizna.

Kibic

2024-10-20 21:51 @ 37.248.223.*

Piast Bolków Wy nawet wstydu nie macie

do B Klasa

2024-10-20 22:58 @ 83.27.138.*

Sędzia w Chełmsku zakończył mecz dokładnie w 90 minucie meczu. Było 0-4 atmosfera na boisku bardzo gęsta. Myślę ze te 5 minut doliczonego czasu gry by nic nie zmieniło poza kolejnymi kartkami. Tu należy sedziego pochwalić za rozsądek. Zawodnik gości brzydko sie zachował zupełnie niepotrzebnie i nie usprawiedliwia go nawet to że był wczesniej kopnięty i prowokowany. Natomiast było tam wiecej przypadku jak celowego zamiaru zrobienia krzywdy. Na nagraniu widać wyraźnie że uderza ( popycha ) przeciwnika klatka piersiową, ten w tej chwili robi dziwny ruch i dochodzi do zderzenia. Nie ma tam mowy o uderzeniu reką czy pięścią. Co do meczu to wygrał zespół, który był dzisiaj lepszy.