30-latek wpadł z narkotykami. Teraz za ich posiadanie odpowie przed sądem.

Policjanci z Kowar zatrzymali mężczyznę, który posiadał narkotyki. Zabezpieczyli metamfetaminę i marihuanę, z których można uzyskać kilkanaście porcji handlowych. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy i sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków. Teraz za popełniony czyn grozić mu może nawet do 3 lat pozbawienia wolności.
Policjanci z Komisariatu Policji w Kowarach zatrzymali 30-letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego podejrzanego o posiadanie narkotyków.

15 listopada br. około godziny 16.00 funkcjonariusze na ulicy 1 Maja w Kowarach zauważyli mężczyznę, który na ich widok zaczął się nerwowo zachowywać. Policjanci postanowili sprawdzić powód jego dziwnego zachowania. Okazało się, że tym powodem były narkotyki. Mundurowi zabezpieczyli metamfetaminę i marihuanę, z których można uzyskać kilkanaście porcji handlowych.
Mieszkaniec powiatu karkonoskiego trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie środków odurzających grozić mu może nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy i sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków.

KMP JG