9 poszukiwanych zatrzymali policjanci w ciągu 1 dnia

Jeleniogórscy policjanci w ciągu 1 dnia zatrzymali w regionie 9 osób poszukiwanych, w tym do odbycia kary pozbawienia wolności za różne przestępstwa oraz osoby poszukiwane do innych czynności prawnych. Każda osoba poszukiwana, w celu uniknięcia zatrzymania ukrywała się przed organami ścigania i wymiarem sprawiedliwości. Zatrzymani zostali przekazani do Aresztu Śledczego lub Zakładu Karnego.

Jeleniogórscy policjanci 20 stycznia 2023 roku w regionie zatrzymali 9 osób poszukiwanych, w tym do odbycia kary pozbawienia wolności za różne przestępstwa oraz osoby poszukiwane do innych czynności prawnych. Osoby te, w celu uniknięcia zatrzymania ukrywają się przed organami ścigania i wymiarem sprawiedliwości.

Działania takie na co dzień wykonuje Zespół ds. poszukiwań i identyfikacji osób Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. W ostatnich uczestniczyli policjanci ze wszystkich pionów i komisariatów.

Wśród zatrzymanych był 30-letni mieszkaniec powiatu karkonoskiego poszukiwany na podstawie zarządzeń wydanych przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze, w celu odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 1 roku i 25 dni oraz 36-letni jeleniogórzanin poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 1 roku i 1 miesiąca.

Osoby poszukiwane do odbycia kary pozbawienia wolności zostały przekazane do Aresztu Śledczego lub Zakładu Karnego, natomiast z pozostałymi wykonano niezbędne czynności.

KMP Jelenia Góra