Handlował narkotykami

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który posiadał znaczne ilości środków odurzających, a jak się później okazało również nimi handlował. Funkcjonariusze zabezpieczyli marihuanę. Łącznie z zabezpieczonych narkotyków można uzyskać około 300 porcji handlowych. Obecnie policjanci szczegółowo wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy. Teraz grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
Policjanci z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze w wyniku prowadzonych działań zatrzymali 44-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznych ilości środków odurzających oraz o handel nimi.
Policjanci prowadząc czynności dotyczące zwalczania przestępczości narkotykowej uzyskali informację, że 44-latek najprawdopodobniej posiada środki odurzające i niewykluczone, że nimi handluje. 20 stycznia br. zatrzymali go na ulicy Wolności w Jeleniej Górze. Okazało się, że w kieszeni i w rękawie kurtki miał ukryte narkotyki. Była to marihuana. Łącznie z zabezpieczonych środków odurzających można uzyskać około 300 porcji handlowych.

Funkcjonariusze w wyniku dalszych czynności w tej sprawie ustalili, że 44-latek również handlował środkami odurzającymi. Nielegalny proceder uprawiał od listopada ubiegłego roku. Mężczyzna kilkadziesiąt razy sprzedał narkotyki różnym osobom. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających oraz ustalają kolejnych odbiorców.

Jeleniogórzanin trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających oraz handel nimi grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

KMP Jelenia Góra