Podziękowania dla funkcjonariuszy jeleniogórskiej drogówki od jednej z form transportowych

16 stycznia 2023 roku na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Jeleniej Górze wpłynęło podziękowanie dla funkcjonariuszy jeleniogórskiej drogówki od jednej z firm transportowych za sprawne i skuteczne przeprowadzenie interwencji w autobusie przewożącym pracowników.
16 stycznia br. na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Jeleniej Górze wpłynęło podziękowanie dla funkcjonariuszy jeleniogórskiej drogówki. Autorka w swoim piśmie podziękowała za szybką i sprawną interwencję wobec awanturujących się mężczyzn.
15 stycznia 2023 roku, około godziny 21.30 policjanci jeleniogórskiej drogówki pojechali na interwencję zgłoszoną przez kierującą autobusem należącym do jednej z jeleniogórskich firm transportowych świadczącą przewozy pracownicze. Kobieta skarżyła się na awanturujących się pasażerów. Okazało się, że do autobusu wsiadło dwóch mężczyzn, nie będących pracownikami, którzy zaczęli się awanturować i utrudniać przewóz. Funkcjonariusze, którzy przyjechali na miejsce szybko i sprawnie przeprowadzili interwencję. Zakończyła się ona opuszczeniem autobusu przez nieuprawnionych pasażerów, a kierująca, już bez żądnych przeszkód mogła kontynuować jazdę.
Podziękowanie, które wpłynęło na ręce komendanta świadczy o tym, że hasło "pomagamy i chronimy", które przyświeca naszym funkcjonariuszom w codziennej służbie jest cały czas aktualne.

KMP JG