Kilkadziesiąt porcji handlowych nie trafi na rynek

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Funkcjonariusze zabezpieczyli narkotyki, z których łącznie można uzyskać kilkadziesiąt porcji handlowych. Obecnie policjanci ustalają czy mężczyzna nie zajmował się również handlem środkami odurzającymi. Teraz m za popełnione przestępstwo odpowie on przed sądem, a grozić mu może nawet do 3 lat pozbawienia wolności.
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze w wyniku prowadzonych działań zatrzymali 40-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie środków odurzających.
Funkcjonariusze prowadząc czynności dotyczące zwalczania przestępczości narkotykowej uzyskali informację, że 40-letni jeleniogórzanin najprawdopodobniej w zajmowanym przez siebie lokalu posiada środki odurzające. Informacja ta wkrótce się potwierdziła. Kiedy pojawili się w jego mieszkaniu, mężczyzna palił marihuanę, a na biurku leżały narkotyki. Była to marihuana. Łącznie z zabezpieczonych środków odurzających można uzyskać kilkadziesiąt porcji handlowych.
Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, ustalają źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających oraz sprawdzają czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją.
Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz za przestępstwo, o które jest on podejrzany odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

KMP JG