Zniszczył wyposażenie jednego z jeleniogórskich lokali wykazując rażące lekceważenie porządku prawnego

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali 43-latka w związku ze zniszczeniem mienia z pobudek chuligańskich na szkodę jednego z lokali gastronomicznych. Mężczyzna rzucając hokerem oraz butelkami alkoholu zniszczył jego wyposażenie powodując straty w wysokości około 1400 zł. Teraz za popełnione przestępstwo odpowie on przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 43-letniego jeleniogórzanina podejrzanego o uszkodzenie mienia z pobudek chuligańskich.
Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna 30 października ubiegłego roku dopuścił się w jednym z lokali gastronomicznych w Jeleniej Górze zniszczenia wyposażenia. Rzucał hokerem oraz butelkami z alkoholem, w wyniku czego uszkodził witryny, kinkiet sufitowy, lustra na ścianie, szklane półki i szkło barowe. Swoim zachowaniem spowodował straty w wysokości około 1400 zł. Zatrzymany dopuścił się tego czynu wykazując rażące lekceważenie dla podstawowych zasad porządku prawnego.
Funkcjonariusze prowadząc czynności, na podstawie uzyskanych informacji wytypowali, a następnie zatrzymali jeleniogórzanina jako podejrzewanego o popełnienie tego przestępstwa. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.

Mężczyzna za uszkodzenie mienia z pobudek chuligańskich odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

KMP JG