21 poszukiwanych zatrzymanych przez jeleniogórskich policjantów

Jeleniogórscy policjanci w ciągu 3 dni zatrzymali w regionie 21 osób poszukiwanych do odbycia kary pozbawienia wolności za różne przestępstwa. Każda z nich, w celu uniknięcia zatrzymania ukrywała się przed organami ścigania i wymiarem sprawiedliwości. Zatrzymani zostali przekazani do Aresztu Śledczego lub Zakładu Karnego. Są to kolejne działania przeprowadzone w ostatnim czasie przez jeleniogórskich policjantów, które zakończyły się zatrzymaniem tak wielu poszukiwanych.
Jeleniogórscy policjanci od 17 do 19 listopada 2021 roku prowadzili w mieście i w powiecie akcję, która miała na celu zatrzymanie osób poszukiwanych do odbycia kary pozbawienia wolności za różne przestępstwa. Osoby te, w celu uniknięcia zatrzymania ukrywają się przed organami ścigania i wymiarem sprawiedliwości.
Działania takie na co dzień wykonuje Zespół ds. poszukiwań Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. Wczoraj w działaniach tych uczestniczyli policjanci ze wszystkich pionów i komisariatów.

W ciągu 3 dni funkcjonariusze zatrzymali 21 osób poszukiwanych do odbycia kary pozbawienia wolności za różne przestępstwa. Są to kolejne działania przeprowadzone w ostatnim czasie przez jeleniogórskich policjantów, które zakończyły się zatrzymaniem tak wielu poszukiwanych.

Wszystkie osoby poszukiwane zostały przekazane do Aresztu Śledczego lub Zakładu Karnego w celu odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności.

KMP JG