Nielegalnie podłączyła się do instalacji elektrycznej

Policjanci z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze w wyniku podjętych czynności zatrzymali kobietę, która podejrzana jest o kradzież. 30-latka nielegalnie podłączyła się do instalacji elektrycznej, czym działała na szkodę jednej z jeleniogórskich firm. Została zatrzymana na gorącym uczynku. Teraz kobieta za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem, a grozić jej może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 30-letnią mieszkankę powiatu karkonoskiego podejrzaną o kradzież.

Funkcjonariusze z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze w wyniku podjętych czynności, ustalili i zatrzymali 30-letnią kobietę, która dokonał nielegalnego poboru energii elektrycznej, pomimo braku urządzenia pomiarowego, poprzez podpięcie kabla elektrycznego do zasilania klatki schodowej i rozprowadzenie energii elektrycznej za pomocą przedłużaczy w swoim mieszkaniu. Okazało się, że 30-letnia lokatorka nielegalnie podłączyła się do instalacji i kradła energię. Została ona zatrzymana na gorącym uczynku.

Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.

Teraz kobieta za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem, a grozić jej może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Przypominamy, że w przypadku kradzieży energii elektrycznej nie ma znaczenia wysokość strat, gdyż jest to przestępstwo ścigane już od "przysłowiowej złotówki".

KMP JG