Aresztowany za znęcanie się nad partnerką

Jeleniogórski sąd zdecydował o aresztowaniu aa 3 miesiące mężczyzny, który znęcał się psychicznie i fizycznie nad partnerką. Agresor awanturował się, wyzywał ją, bił, popychał, niszczył sprzęty, a także groził jej podpaleniem i pozbawieniem życia. Teraz za popełnione przestępstwa grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
Policjanci z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 28-letniego mężczyznę podejrzanego o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad partnerką.
Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna znęcał się nad kobietą od prawie 2 lat. Bez żadnego powodu wszczynał awantury, podczas których wyzywał ją, popychał, bił i poniżał, a także rzucał w nią różnymi przedmiotami. Groził jej również podpaleniem i pozbawieniem życia.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Za znęcanie się psychiczne i fizyczne grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności. 10 listopada br. na wniosek prokuratora Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

KMP JG