Nawet trener w składzie nie pomógł Lotnikowi

Trwa czarna seria piłkarzy Lotnika Jeżów Sudecki. Zespół prowadzony przez trenera Marka Herzberga po porażkach w meczu pucharowym z Czarnymi Strzyżowiec oraz ligowym z Piastem Zawidów, uległ na wyjeździe, w II kolejce okręgówki Orłowi Lubawka 0:2 (0:2). W pierwszej połowie spotkanie było meczem walki, jednak to gospodarze dwukrotnie cieszyli się ze zdobycia gola. Strzelcem bramek dla Orła w 4 i 40 minucie był Krzysztof Musiał. Po przerwie storna przeważającą był Lotnik ale nie potrafił tego udokumentować strzeleniem gola. Po raz kolejny było widać w grze zespołu z Jeżowa brak rasowego napastnika i w tej sytuacji trzy punkty za wygraną pozostały w Lubawce. Co ciekawe w barwach Lotnika po bardzo długiej przerwie zagrał trener M. Herzberg.

Orzeł Lubawka - Lotnik Jeżów Sudecki 2:0 (2:0)
Bramki: Musiał 4 i 40 min.
Lotnik: Ruszczyk, Herzberg (60'Zieliński), Winiarski, Zwierzyński, Hamowski, Marciniak, Bojanowski, Grabski, Ciepiela-Kowalski, Kraiński.
Orzeł: Gruszka, Kisiel, Borcoń, Stepko, M.Królak, Kulesza, P.Kopeć, K.Królak (62' J.Kopeć), T.Sobota, Skrzypczak (81'Sierocki), Musiał (88'Wesołowski)