Remis Przyjaciół Gola na początek przygody z B-klasą

Na stadionie w Jeżowie Sudeckim zainaugurowała rozgrywki grupa II jeleniogórskiej B-klasy. To właśnie na obiekcie Lotnika swoje mecz będzie rozgrywać świeżo powołany do życia zespół – Przyjaciele Gola, który znany jest wielu kibicom z rozgrywek Jeleniogórskiej Ligi Biznesu.
Debiut jeleniogórzan wypadł wielce obiecująco, gdyż po twardym i zaciętym meczu zremisowali oni z jednym z faworytów rozgrywek – Maciejową. Do przerwy lepsi byli gości, którzy objęli prowadzenie po strzale Winiarskiego. W pozostałych sytuacjach w bramce Przyjaciół Gola dobrą dyspozycją wykazał się były bramkarz Orła Wojcieszów Jarosław Miturski. Groźnych spięć nie brakowało też w polu karnym maciejowian.
Po przerwie jeleniogórzanie byli mocno zdeterminowani aby jak najszybciej doprowadzić do remisu. Sztuki tej udało im się dokonać już w 53-ej minucie, gdy po zagraniu ręką jednego z zawodników Maciejowej sędzia wskazał na wapno. Pierwszego, historycznego gola dla Przyjaciół Gola zdobył pewnym strzałem Jankowski i mecz zakończył się wynikiem 1-1.