Rezerwy Carlosa Astolu ponownie gorsze od Słupii

Piłkarki ręczne Carlosa Astol II Jelenia Góra w drugim pojedynku sparingowym ponownie uległy Słupii Słupsk 19:24 (10:14). Podobnie jak w poprzednim meczu pomiędzy tymi drużynami, w którym było 33:28 dla Słupii, goście ze Słupska przystąpili do rywalizacji w zaledwie ośmioosbowym składzie. W pierwszej połowie mecz był dość interesującym widowiskiem, prowadzonym w żywym tempie. Jeleniogórzanki w tym okresie dzielnie dotrzymywały kroku Słupi kilkukrotnie nawet prowadząc różnicą jednego gola. W końcowych minutach tej odsłony rezerwom Carlosa Astolu przytrafił się jednak okres przestoju w ataku i goście odskoczyli na odległość czterech trafień. Po zmianie stron mecz stracił na atrakcyjności a oba zespoły popełniały wiele prostych błędów. Słupia kontrolowała przebieg wydarzeń na parkiecie i pewnie wygrała 24:19. Spośród zawodniczek gospodarzy na wyróżnienie zasługuje gra bramkarki Agnieszki Szalek, która w kilku sytuacjach popisała się kapitalnymi interwencjami.

Carlos Astol II - Słupia Słupsk 19:24 (10:14)
Carlos Astol II: Szalek, Kozłowska, Wasiucionek 4, Tejerle 3, Ślusarczyk 3, Buklarewicz 2, Magdalena Łoniewska 2, Dyba 2, Latyszewska 2, Rykaczewska 1, Muras, Romanow, Marta Łoniewska, Stanisławiszyn.