Rezerwy Fineharmu Carlosa przegrywają na koniec ligi

Porażką zakończyły sezon w I lidze piłkarki ręczne Finepharmu Carlos II Jelenia Góra. W ostatniej XXII kolejce rozgrywek jeleniogórzanki uległy na wyjeździe Kasi Kłos Olkusz. 23:26 ( 12:11)

Spotkanie w Olkuszu nie stało na zbyt wysokim poziomie i był był to mecz z rodzaju tych które muszą się odbyć. W barwach jeleniogórskiego zespołu na wyróżnienie zasługuje gra Małgorzaty Buklarewicz, słabo zaś nasz zespół zagrał w obronie. Swego dnia nie miały też bramkarki Agnieszka Szalek i Martyna Kozłowska. Spotkanie przez ponad 50 minut było bardzo wyrównane i toczyło się według schematu gol za gol. Jeszcze dwie minuty przed końcem spotkania gospodynie wygrywały tylko jedną bramką, w końcówce jednak nasz zespół popełnił kilka prostych błędów i niesione dopingiem swoich kibiców olkuszanki wygrały 26:23. Ostatecznie jeleniogórzanki zakończył rozgrywki na szóstym miejscu. Awans do ekstraklasy wywalczyły ekipy Sośnicy Gliwice i AZS AWF Katowice.

Kasia Kłos Olkusz - Finepharm Carlos II Jelenia Góra 26:23 (11:12)
Finepharm Carlos II: Szalek, Kozłowska, Buklarewicz 8, Muras 4, Tajerle 4, Ślusarczyk 2, Romanów 2, Rykaczewska 2, Magdalena Łoniewska 1, Marta Łoniewska, Szymczyk, Wasiucionek.