Minimalna porażka rezerw Finepharmu Carlosa

W meczu XXI kolejki I ligi piłkarek ręcznych zawodniczki Finepharmu Carlosa II Jelenia Gora uległy na wyjeździe AZS AWF Kraków 32:33 (16:18). Podopieczne trenera Dariusz Jarosza pojechały do Krakowa w mocno okrojonym, zaledwie ośmioosobowym składzie, dodatkowo z będącą w niepełnej dyspozycji Sabiną Kobzar. W zestawieniu naszego zespołu znalazła się tylko jedna bramkarka Martyna Kozłowska, zaś zabrakło choćby jednej nominalnej skrzydłowej. Mimo to nasz dziewczyny zagrały bardzo ambitnie i były o krok od wywiezienia z Karkowa choćby jednego punktu. W pierwszej połowie mecz był wyrównany i po 30 minutach niewielką bo dwubramkową przewagę posiadały gospodynie. Po zmianie stron rezerwy Finepharmu Carlosa odrobiły starty, a w 50 minucie prowadziły nawet różnicą trzech goli. Niestety w końcówce naszemu, osłabionemu zespołowi zabrakło sił. Jeleniogórzanki popełniły kilka prostych błędów bezlitośnie wykorzystanych przez krakowianki i ostatecznie przegrały minimalnie 32:33.

AZS AWF Kraków - Finepharm Carlos II Jelenia Góra 33:32 (18:16)
Finepharm Carlos II: Kozłowska, Ślusarczyk 9, Tajerle 6, Muras 6, Kobzar 5, Romanów 3, Marceluk 3, Magdalena Łoniewska, Marta Łoniewska.