Finepharm Carlos pewnie wygrywa ze Zgodą

Znakomicie rozpoczęły rywalizacje o miejsca V - VIII w ekstraklasie piłkarek ręcznych zawodniczki Finpeharmu Carlosa Jelenia Góra. Nasze dziewczyny pokonały na wyjeździe Zgodę Ruda Śląska 28:22 . Mecz w Rudzie Śląskiej był ciężki dla obu zespołów, gdyż w ich grze było widać juz zmęczenie sezonem i trzy meczową rywalizacją w ćwierćfinałach MP. Z tej próby sił lepiej wyszły jeleniogórzanki, które poza początkowymi minutami prowadziły różnicą kilku goli. W drugiej połowie przewaga gości wynosiła już nawet siedem trafień, potem wprawdzie Zgoda zniwelowała ją do trzech goli 19:22 w 46 min, jednak na więcej nie pozwoliły im lepiej dysponowane jeleniogórzanki i końcówce pewnie prowadziły różnicą 4 - 5 goli, ostatecznie triumfując 28:22. - Moja drużyna był lepsza zarówno w ataku jak i w obronie - ocenił grę Finephramu Carlosa trener Zdzisław Wąs. Graliśmy też od naszych rywalek bardziej zespołowo. Ósmym zawodnikiem mojego zespołu była grupa 40 kibiców, którzy na ten mecz przyjechali z Jeleniej Góry i bardzo chciałem im podziękować za wsparcie. Liczymy że podczas rewanżu 26 kwietnia o godz. 17.00 nasza hala będzie pełna i doping pomoże nam ponownie wygrać ze Zgodą

Zgoda Ruda Śląska - Finepharm Carlos Jelenia Góra 22:28 (11:14)
Finepharm Carlos: Maliczkiewicz, Szalek, Gęga 8, Oreszczuk 7, Buchcic 5, Bogusławska 3, Latyszewska 2, Jeż 2, Dyba 1, Odrowska, Kocela, Dąbrowska.