Rezerwy Finepharmu Carlosa wygwizdane w Warszawie

Piłkarkom KS Finepharmu Carlosa II Jelenia Góra nie udało sie urwać punktów faworyzowanemu zespołowi AZS AWF Warszawa. W meczu XV kolejki I ligi jeleniogórzanki uległy na wyjeździe ekipie ze stolicy 28:18.
W pierwszej części spotkania jeleniogórzanki prowadziły wyrównana grę z walczącymi o awans do ekstraklasy warszawiankami i po 30 minutach przegrywały tylko 10:11. W drugiej połowie nasz zespół zagrał słabiej, co było szczególnie widoczne zwłaszcza w końcówce rywalizacji, gdy naszym dziewczynom zabrakło nieco sił. Nie bez wpływu na końcowe rozstrzygnięcie rywalizacji miało także "gospodarskie" sędziowanie arbitrów tego pojedynku, którzy sporne sytuacje gwizdali wyraźnie pod warszawianki. Potrafili oni przymknąć oko na sytuację gdy w barwach AZS WF przebywało na parkiecie osiem zawodniczek, lub pozwalali prowadzić gospodyniom akcję gdy jedna z zawodniczek z Jeleniej Góry była znoszona z parkietu po kontuzji.

AZS AWF Warszawa - Finepharm Carlos II 28:18 (11:10)
Finepharm Carlos II: Szalek, Rykaczewska 4, Tajerle 4, Szymczyk 2, Bąkowska 2, Buklarewicz 2, Muras 2, Ślusarczyk 1, Magdalena Łoniewska 1, Marta Łoniewska, Grabas, Romanów.