Juniorki Finepharmu Carlosa deklasują Jutrzenkę Płock

Z kompletem zwycięstw awansowały do półfinału Mistrzostw Polski juniorki KS Finepharm Carlos Jelenia Góra. W trzecim pojedynku fazy grupowej jeleniogórzanki rozgromiły pewnie Jutrzenkę Płock 37:17.

Jeleniogórzanki wyszły na parkiet bardzo zmotywowane i zagrały o niebo lepiej niż w poprzednim spotkaniu z KKS Kielce. Pojedynek od początku toczył się pod dyktando podopiecznych trenera Dariusza Jarosza. Do przerwy na parkiecie przebywały zawodniczki pierwszej siódemki i to one wypracowały 11 bramkową przewagę 20:9. Po zmianie stron na placu gry zameldowały się rezerwowe lecz mimo to przewaga naszego zespołu nadal była bardzo wyraźna i po 60 minutach gry Finepharm Carlos zdeklasował rywala 37:17.

Finepharm Carlos Jelenia Góra - Jutrzenka Płock 37:17 (20:9)
Finepharm Carlos: Szalek, Kozłowska, Baranowska, Tajerle 10, Konsur 8, Rykaczewska 7, Muras 5, Buklarewicz 3, Marceluk 3, Łoniewska 1, Kubicka, Romanów, Michalska.