Łatwe zwycięstwo juniorek Finepharmu Carlosa na początek MP

Znakomicie rozpoczęły turniej finałowy mistrzostw Polski juniorek w piłce ręcznej rozgrywanych w Rewalu juniorki KS Finepharm Carlos Jelenia Góra. W pierwszym swoim pojedynku, broniące tytułu mistrzowskiego jeleniogórzanki łatwo pokonały Beskid Nowy Sącz 35:22.

Losy meczu rozstrzygnęły się już w pierwszej połowie. Jeleniogórzanki od początku zmagań dyktowały warunki gry i po 30 minutach wygrywały aż 21:6. Po zmianie stron trener Dariusz Jarosz dał odpocząć zawodniczkom pierwszej siódemki, dzięki czemu goście wygrali druga odsłonę 16:14. W całym spotkaniu jeleniogórzanki jednak triumfowały bardzo wysoko 35:22.