Lotnik mistrzem jesieni!

Zwycięsko zakończyła się dzisiejsza wyprawa Lotnika do Czerwonej Wody. Podopieczni Marka Herzberga po trudnym meczu pokonali miejscowego Piasta 2-1. To zwycięstwo dało lotnikom tytuł mistrza jesieni, gdyż Włókniarz Mirsk ich główny rywal do awansu nieoczekiwanie przegrał w Sulikowie z Bazaltem 1-2!

Losy dzisiejszego meczu jeżowianie rozstrzygnęli w drugiej połowie. Swój dzień miał Michał Zieliński, który dwukrotnie w 60 i 80 minucie pokonał bramkarza Piasta. Gospodarzy stać było tylko na honorowe trafienie, które zdobyli w 90 minucie spotkania. Nam pozostaje tylko złożyć gratulacje trenerowi i zawodnikom Lotnika za znakomitą postawę w rundzie jesiennej i zasłużone prowadzenie w tabeli. Miejmy nadzieję, że na wiosnę lotnicy podtrzymają swoją formę i skutecznie zaatakują IV ligę.