Zimny prysznic w środę się przydał...

Dobre spotkanie na zakończenie przygotowań rozegrali piłkarze Karkonoszy Jelenia Góra. Nasz zespół przy Złotniczej 12 pokonał Stal Brzeg 3-0 (2-0). Spotkanie było względnie wyrównane, z lekkim wskazaniem na gospodarzy. Wynik mógł otworzyć Przybylski, jednak sędzia nie uznał jego gola zdobytego bezpośrednio z rzutu wolnego. Kilka minut później nowy napastnik Karkonoszy powtórzył swój wyczyn, celnie uderzając obok muru z około 20 metrów. Drugi gol padł po szybkiej akcji, z boku pla karnego wbiegł w nie Radzimski i mocnym uderzeniem z ostrego kąta pokonał bramkarza Stali. Tuż po przerwie kibice KSK mogli się cieszyć z trzeciego gola. Jego autorem był ponownie Przybylski, tym razem skutecznie wykonując rzut karny. Ostatnie pół godziny to dominacja gości, najpierw lekka, a w ostatnim kwadransie spora, jednak nie udało im się zmienić wyniku.

KARKONOSZE JELENIA GÓRA - STAL BRZEG 3-0 (2-0)

Bramki: 1-0 Przybylski 21, 2-0 Radziemski 38, 3-0 Przybylski 49.
Sędziował: K. Olejarczyk.

KSK: Fościak - Kliemk, Bezpalec, Maciejewski, Fediuk, Zawadzki, Kocot, Radziemski, Cieślik, Ratajski, Przybylski / Radziński, Firmanty, Pałaszewski, Kurianowicz, Szaciłło-Kulikowski.