Sparingowa klęska...

Bardzo słabo, by nie powiedzieć fatalnie wypały Karkonosze Jelenia Góra w meczu sparingowym ze Słowianinem Wolibórz. Nasz zespół przegrał 1-4, a już do przerwy grający szybko i skutecznie goście cieszyli się z czterech goli. Dwa razy trafił dla nich Krakowski, dwa razy piłkę w bramce umieścił Szczepaniak. Przy wyniku 0-1 piłka po uderzeniu jednego z jeleniogórzan trafiła w słupek, to była w zasadzie jedyna godna uwagi akcja biało - niebieskich. W drugiej połowie gospodarze osiągnęli przewagę, ale na dobrą sprawę pierwszy strzał na bramkę rywali oddali kwadrans przed końcem i było to celne uderzenie Przybylskiego z rzutu karnego. Ostatnie 15 minut to zdecydowana dominacja miejscowych i w końcu jakieś sytuacje bramkowe, po jednej z akcji zawodnik KSK trafił w poprzeczkę.
W sobotę (27 sierpnia 2024, godz. 11:00) Karkonosze przy Złotniczej 12 zamkną okres sparingowy, ich rywalem będzie beniaminek 3. ligi Stal Brzeg.

KARKONOSZE JELENIA GÓRA - STAL BRZEG 1-4 (0-4)

Bramki: 0-1 Krakowski, 0-2 Szczepaniak, 0-3 Szczepaniak, 0-4 Krakowski, 1-4 Przybylski 75.

KSK: Fościak - Maciejewski, Bezpalec, Klimek, Firmanty, Pałaszewski, Zawadzki, Matuszewski, Kurianowicz, Radziemski, Przybylski / Hajduk, Radziński, Fediuk, Pojasek, Chmielewski, Cieślik, Ratajski, Kocot.