Łużyce przegrały w Żmigrodzie

W meczu drużyn zaplecza czołówki zdecydowanie lepiej wypadł Piast, który objął prowadzenie w 22 minucie. Osiem minut później było już 2:0, bowiem kapitalnym uderzeniem z dystansu popisał się Łukaszewski. Jeszcze przed przerwą trafił Yefimenko i stało się jasne, że żmigrodzianie mają trzy punkty na wyciągnięcie ręki. W drugiej połowie Łużyce zdobyły gola po uderzeniu Kurianowicza z rzutu karnego, jednak ostatnie słowo należało do Yefimenki, który zapewnił efektowną wygraną swojej ekipie.

PIAST ŻMIGRÓD - ŁUŻYCE LUBAŃ 4:1 (3:0)

Bramki: 1:0 Pytlik (22), 2:0 Łukaszewski (30), 3:0 Yefimenko (41), 3:1 Kurianowicz (72), 4:1 Yefimenko (86).
Żółta kartka: Zachaczewski.
Sędziował: Niemirski (KS Jelenia Góra).

PIAST: Kaczorowski - Gołębiowski (86 Kwasigroch), Łukaszewski, Majbroda, Maksymenko, Ograbek, Pytlik (56 Oberc, 72 Filiński), Repski (56 Shvets), Sołtyński (58 Pancerz), Yefimenko, Żytko.
ŁUŻYCE: Gąsiorowski - Bojdziński, Chmielowiec, Emerum, Hałdaś, Kurianowicz, Misiewicz (46 Ośmiałowski), Pilarczyk (86 Trzajna), Wadziński, Yurchenko, Zachaczewski.