Orzeł pilnuje pozycji wicelidera

Orzeł pokonał w Mysłakowicach Nysę 2:0, co pozwoliło mu utrzymać pozycję wicelidera klasy okręgowej. Do przerwy gospodarze prowadzili jedną bramką, którą uderzeniem piłki głową zdobył Sutor. Po zmianie stron długo obaj bramkarze trzymali czyste konta, dopiero w doliczonym czasie gry po raz drugi piłki w sieci musiał szukać Fink. Mysłakowiczanie wysoko przejęli piłkę, Martyniuk minął dwóch - trzech zawodników Nysy i w sytuacji sam na sam ustalił końcowy rezultat.

ORZEŁ MYSŁAKOWICE - NYSA ZGORZELEC 2:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Sutor (28), 2:0 Martyniuk (90+2).
Żółte kartki: Hetman, Bębenek, Stompór oraz Przybysz, Wojciechowski, Brzoza.
Sędziował: Cabała.

ORZEŁ: Błaszkiewicz - Bębenek, Dulny, Giziński (88 Seta), Hetman, Lekszycki, Matuszewski, Morawski, Stompór (85 Martyniuk), Sutor, Zatylny.
NYSA: Fink - Brzoza, Gawora, Janicki, Jurgowski, Kaźmierczak (76 Wojciechowski), Kościuk, Przybysz (75 Iwanowski), Sawicki (60 Piwowar), Statnik, Wronkowski.