Orzeł wywiózł punkty z Lubańskiej

Orzeł nie bez kłopotów sięgnął po komplet punktów przy Lubańskiej 25, gdzie swoje mecze rozgrywa jeleniogórska Victoria. Wynik tego spotkania został otwarty w 19 minucie. Bębenek z rzutu wolnego podał do Gizińskiego, ten z prawej strony "wjechał" w pole karne i uderzył na bramkę. Piłka odbiła się pod drodze od Kłaka i wpadła do bramki. Tuż przed przerwą wyrównał Załupka i do przerwy było 1:1. Mysłakowiczanie szybko po przerwie odzyskali prowadzenie. Giziński centrował, a Stompór głową pokonał Orłowskiego. Później jeleniogórzanie próbowali ratować jeden punkt, w końcówce na połowę rywali wybrał się nawet bramkarz Victorii. Nie opłaciło się, bo po stałym fragmencie piłkę przejęli goście, wyszli z kontrą i z ok. 40 metrów Giziński posłał piłkę do pustej bramki, ustalając wynik na 1:3.

VICTORIA JELENIA GÓRA - ORZEŁ MYSŁAKOWICE 1:3 (1:1)

Bramki: 0:1 Kłak (19 sam.), 1:1 Załupka (44), 1:2 Stompór (52), 1:3 Giziński (90+3).
Żółte kartki: Nowiński, Semeniuk oraz Seta, Martyniuk, Hetman, Zatylny, Kaziemko.
Sędziował: S. Rak.

VICTORIA: Orłowski - Chorągwicki, Drewniowski (85 Yeuchanka), Dudek (75 Walczak), Kłak (60 Denis), Krytskyi, Nowiński, Radziwan, Semeniuk, Taran, Załupka.
ORZEŁ: Błaszkiewicz - Bębenek, Dulny (50 Kaziemko), Giziński, Hetman, Lekszycki (87 Martyniuk), Matuszewski, Seta, Stompór, Sutor, Zatylny.