Hat-trick Machowskiego

Granica ostatnio wyraźnie podniosła loty, jednak nie na tyle, aby zagrozić liderowi na jego boisku. Apis nie zostawił złudzeń bogatynianom już do przerwy aplikując gole po strzałach Aftyki i Machowskiego. W drugiej połowie Machowski skompletował hat-tricka, a humory licznie przybyłym fanom z Bogatyni nieznacznie poprawił Pastuszkow, który golem honorowym ustalił wynik na 4:1.

APIS JĘDRZYCHOWICE - GRANICA BOGATYNIA 4:1 (2:0)

Bramki: 1:0 Aftyka (36), 2:0 Machowski (41), 3:0 Machowski (64), 4:0 Machowski (70), 4:1 Pastuszko (75). Żółta kartka: Słomiak. Sędziował: Koczkodaj.

APIS: Smołuch - Aftyka, E. Bystryk, P. Bystryk (55 Witowski), Chernyshenko, Gargas, Liszka, Machowski, Mlonek (65 Woźny), Damian Piechno, Daniel Piechno.
GRANICA: Zaborek - Augustyn, Frankiewicz, Gościniak (74 Borek), Gudełajski, Mikołajczyk (74 Chrzanowski), Pastuszko, Słomiak (80 Czekański), Szczepaniuk, Szymański, Tomaszewski.