Piąta wygrana Baryczy na wiosnę

Iskra potwierdziła, że na własnym obiekcie jest w stanie powalczyć z każdym rywalem. Pierwszą połowę starcia z Baryczą gospodarze zakończyli prowadzeniem 1:0, a gola po efektownej szybkiej kontrze zdobył Kochman, który przed polem karnym przejął piłkę po wybiciu jej przez Pietruszewskiego, wpadł w "szesnastkę" i mocnym strzałem w długi róg z lewej nogi otworzył wynik. Goście wyrównali w 59 minucie, w polu karnym Iskry doszło do sporego zamieszania po dalekim wrzucie piłki z autu przez zawodnika Baryczy, ostatecznie futbolówka trafiła pod nogi Wojciechowskiego, który kapitalnym uderzeniem pod poprzeczkę nie dał szans Pietruszewskiemu. Akcja na wagę zwycięstwa gości miała miejsce w 78 min., dośrodkowanie z prawej strony pola karnego i przy pierwszym słupku Grzelczak uderzeniem piłki głową pakuje ją do siatki. Piąta wygrana drużyny trenera Horwata na wiosnę stała się faktem.

ISKRA KSIĘGINICE - BARYCZ SUŁÓW 1:2 (1:0)

Bramki: 1:0 Kochman (30), 1:1 Wojciechowski (59), 1:2 Grzelczak (78).
Sędziował: Parysek (KS Legnica).

ISKRA: Pietruszewski - Świątek, Czerwiński, Zdulski, Kusztal, Sygieniewicz, Mazurowski (46 Leopold, 73 Kisiel), Srebniak, Maćków, Kochman, Łodej (63 Nowacki).
BARYCZ: Budzyński - Jasiński (75 Matusik), Wdowiak, Tomaszewski, Bachta, Bohdanowicz, Kotowicz, Puchała, Bąk (60 Grzelczak), Stempin (75 Smektała), Wojciechowski.