Podział punktów w Głogowie

Nie nudzili się fani w Głogowie podczas meczu rezerw Chrobrego z Lechią Dzierżoniów. Wynik tego spotkania mógł otworzyć Biliński, ale trafił piłką w poprzeczkę. W 25 minucie ten sam zawodnik ponownie uderzył na bramkę gości, piłka odbiła się od Gendery i wylądowała za linią bramkową. Arbiter uznał, że trafienie pójdzie na konto obrońcy gości, co nie umniejszyło radości głogowian z prowadzenia. Radość została zmącona dwie minuty przed przerwą, gdy Rzpski doprowadził do wyrównania. Kwadrans po zmianie stron Orłowski dał Lechii drugiego gola. Rezerwy Chrobrego grały już od czterech minut w osłabieniu, bowiem drugą żółtą kartkę zobaczył Maćkowiak. Mimo to miejscowi podnieśli się i w końcówce Szostak uderzeniem piłki z linii pola karnego dał im jeden ważny punkt.

CHROBRY II GŁOGÓW - LECHIA DZIERŻONIÓW 2:2 (0:2)

Bramki: 1:0 Gendera (25 sam.), 1:1 Rzepski (43), 1:2 Orłowski (61), 2:2 Szostak (84).
Czerwona kartka: Maćkowiak (57).
Żółte kartki: Maćkowiak.
Sędziował: Kasprzyk (KS Legnica).

CHROBRY II: Gawłowski - Biliński, Grzelak (79 Antosik), Jandziak, Janiszewski, Krawiec, Maćkowiak, Pieczarka (79 Starostenko), Taira (79 Szostak), Wojciechowski (68 Zygmunt), Wojtal (53 Antkowiak).
LECHIA: Szady - Baidorashvili (71 Galuba), Chlipała, Franaszczyk, Gendera, Juraszek, Khinchiashvili, Kijkowski (87 Sztuka), Orłowski, Rzepski (79 Ziółkowski), Wasilewski (87 Watuszko).