Czarni spadli do A-klasy

Czarni Lwówek Śląski po trzech sezonach spadli do A-klasy. Ich matematyczne szanse zostały już definitywnie przekreślone w Leśnej, gdzie Włókniarz rozgromił gości 8-0, już do przerwy prowadząc różnicą trzech goli. W II połowie m.in. hat-tricka dołożył Góraj i leśnianie mieli okazję do świętowania najwyższej wygranej w sezonie.
W przedostatniej serii spotkań Czarni podejmą w Lubomierzu Olszę Olszyna (11 czerwca 2023, godz. 18:00), Włókniarz natomiast pojedzie do Pieńska spotkać się z Hutnikiem (10 czerwca 2023, godz. 15:00).

WŁÓKNIARZ LEŚNA - CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI 8:0 (3:0)

Bramki: 1:0 R. Teske (13), 2:0 Smurzyński (21), 3:0 Starczewski (45), 4:0 Góraj (65), 5:0 Góraj (79), 6:0 Góraj (82), 7:0 Rymer (84), 8:0 Andruchów (90).
Żółte kartki: Mazur, Smurzyński oraz Troszczyński, Godlewski.
Sędziował: Niemirski.

WŁÓKNIARZ: M. Gilewski - Andruchów, Góraj, Kaszubski (66 Kwiatkowski), Mazur, Rogalski, Rymer, Smurzyński, Starczewski (75 Majewski), B. Teske, R. Teske.
CZARNI: Podskarbi (75 Horbanowicz) - Godlewski, H. Kocot (46 Grabkowski), M. Kocot, Kruczkowski, Pietruszewski, Sakiel, Sikora, Suchecki, Troszczyński (56 Marynowicz), Złotek.