Końcówka w Łagowie pod napięciem

W doliczonym czasie gry uratowała punkt jeleniogórska Victoria. Zapewnił go bramką na 2:2 Dudek. Nim do tego doszło już po kwadransie goście prowadzili po strzale Denisa. Jeleniogórzanie szybko i udanie wyprowadzili kontrę. Dudek pociągnął akcję skrzydłem, a Denis przy pierwszym słupku ją wykończył. Iskra szybko wyrównała, piłkę uderzył Chunykhin, ta odbiła się od jednego z obrońców Victorii i rykoszetem wpadła do siatki. - W II połowie ciężko nam było stworzyć realne zagrożenie pod bramką gospodarzy. Nie była to najlepsza połowa w naszym wykonaniu - przyznaje Michał Wrzal. Minutę przed końcem kibice w Łagowie mieli powody do radości, bowiem po rzucie rożnym na 2:1 wyprowadził Iskrę Iwanowski. Goście nie podłamali się, a wspomniany na wstępie Dudek po indywidualnej akcji dał swojej ekipie wyrównanie.

ISKRA ŁAGÓW - VICTORIA JELENIA GÓRA 2:2 (1:1)

Bramki: 0:1 Denis (14), 1:1 Chynykhin (18), 2:1 Iwanowski (89), 2:2 Dudek (90+1).
Czerwona kartka: Iwanowski (90+2).
Żółte kartki: Żurek, Pirszel, Iwanowski oraz Kocot, Yeuchanka, Denis.
Sędziował: Horodyski.

ISKRA: Pasternak - Chunykhin, Iwanowski, Pietrek, Pirszel, Posioł, Smółka, P. Szczęsny, Szewczyk (43 B. Szczęsny), Zajączkowski, Żurek (71 Makhura).
VICTORIA: Orłowski - Denis, Dudek, Maryszczak, Nowiński, Proietti, Semeniuk, Słobodzian (46 Okowiński), Wrzal, Yeuchanka, Kocot.