W A-klasie najpierw odrobią zaległości
A-klasa podobnie jak liga okręgowa zacznie 11-12 marca 2023, ale wcześniej, bo 5 marca 2023 zostaną odrobione zaległości, czyli odbędą się mecze Błękitnych Studniska Dolne z Kwisą Świeradów Zdrój i Orła Gościszów z Kolonią Bolesławiec. Początek obu spotkań o godz. 13:00.
XVI kolejka A-klasy:
grupa I:
sobota - niedziela, 11-12 marca 2023:
Pub Gol Jelenia Góra - Orzeł Mysłakowice
Piast Bolków - Rudawy Janowice Wielkie
KS Maciejowa - Karkonosze II Jelenia Góra
Czarni Przedwojów - Lechia Piechowice
Olimpia Kamienna Góra - Włókniarz Chełmsko Śląskie
Skalnik Czarny Bór - Halniak Miłków
Mitex Podgórzyn - Amfibolit Leszczyniec
Czarni Strzyżowiec - Orzeł Wojcieszów
1. | Olimpia Kamienna Góra | 15 | 37 | 59-16 |
2. | Lechia Piechowice | 15 | 37 | 53-22 |
3. | Orzeł Wojcieszów | 15 | 36 | 67-23 |
4. | Orzeł Mysłakowice | 15 | 35 | 92-21 |
5. | Karkonosze II Jelenia Góra | 15 | 31 | 61-26 |
6. | Czarni Strzyżowiec | 15 | 30 | 42-29 |
7. | Amfibolit Leszczyniec | 15 | 28 | 36-32 |
8. | Halniak Miłków | 15 | 28 | 40-30 |
9. | Piast Bolków | 15 | 17 | 36-51 |
10. | Czarni Przedwojów | 15 | 17 | 21-38 |
11. | Włókniarz Chełmsko Śląskie | 15 | 12 | 28-51 |
12. | Pub Gol Jelenia Góra | 15 | 11 | 24-63 |
13. | Rudawy Janowice Wielkie | 15 | 9 | 26-62 |
14. | Skalnik Czarny Bór | 15 | 7 | 14-51 |
15. | Mitex Podgórzyn | 15 | 7 | 14-57 |
16. | KS Maciejowa | 15 | 6 | 21-62 |
grupa II:
sobota - niedziela, 11-12 marca 2023:
Chmielanka Chmieleń - Jaśnica Opolno Zdrój
Fatma Pobiedna - Piast Zawidów
Granica Bogatynia - Włókniarz Mirsk
Granica Miłoszów - Kwisa Świeradów Zdrój
Błękitni Studniska Dolne - Skalnik Rębiszów
Lech Ręczyn - Orzeł Platerówka
Korona Radostów - WKS Pilchowice
LZS Kościelnik - Stella Lubomierz
1. | Granica Bogatynia | 15 | 43 | 81-22 |
2. | Piast Zawidów | 15 | 37 | 71-17 |
3. | Kwisa Świeradów Zdrój | 14 | 34 | 60-21 |
4. | LZS Kościelnik | 15 | 33 | 58-25 |
5. | Błękitni Studniska Dolne | 14 | 32 | 65-27 |
6. | Włókniarz Mirsk | 15 | 32 | 46-20 |
7. | Skalnik Rębiszów | 15 | 20 | 28-42 |
8. | Korona Radostów | 15 | 19 | 31-42 |
9. | Stella Lubomierz | 15 | 19 | 32-39 |
10. | Granica Miłoszów | 15 | 19 | 31-50 |
11. | Fatma Pobiedna | 15 | 16 | 28-47 |
12. | Jaśnica Opolno Zdrój | 15 | 15 | 23-47 |
13. | Chmielanka Chmieleń | 15 | 14 | 28-47 |
14. | Orzeł Platerówka | 15 | 9 | 23-45 |
15. | Lech Ręczyn | 15 | 6 | 25-59 |
16. | WKS Pilchowice | 15 | 0 | 18-98 |
grupa III:
sobota - niedziela, 11-12 marca 2023:
Sparta Zebrzydoa - WKS Żarki Średnie
GKS Iwiny - Przyszłość Dłużyna
Leśnik Osiecznica - GKS Warta Bolesławiecka
LKS Ocice - GKS Raciborowice
Twardy Świętoszów - BKS II Bolesławiec
GKS Gromadka - Kolonia Bolesławiec
Orzeł Gościszów - GKS Tomaszów Bolesławiecki
Pauzuje LZS Niwnice.
1. | Twardy Świętoszów | 14 | 39 | 68-8 |
2. | GKS Raciborowice | 14 | 33 | 66-16 |
3. | LKS Ocice | 14 | 33 | 31-14 |
4. | Kolonia Bolesławiec | 13 | 31 | 39-17 |
5. | BKS II Bolesławiec | 14 | 26 | 48-32 |
6. | Orzeł Gościszów | 13 | 25 | 41-28 |
7. | GKS Warta Bolesławiecka | 14 | 22 | 28-33 |
8. | Sparta Zebrzydowa | 14 | 21 | 32-38 |
9. | WKS Żarki Średnie | 14 | 16 | 31-41 |
10. | Leśnik Osiecznica | 14 | 13 | 23-47 |
11. | GKS Iwiny | 14 | 13 | 18-38 |
12. | LZS Niwnice | 14 | 12 | 34-44 |
13. | GKS Gromadka | 14 | 10 | 19-51 |
14. | Przyszłość Dłużyna | 14 | 6 | 31-59 |
15. | GKS Tomaszów Bolesławiecki | 14 | 4 | 17-60 |
Piotr Kuban