Gorzowianie gromią przy Sudeckiej

Nic do powiedzenia w meczu z MKK Gorzów Wielkopolski nie mieli juniorzy Sudetów Jelenia Góra. Spotkanie rozpoczęło się z opóźnieniem, ze względu na nieterminowy przyjazd gości, którzy do przerwy pozwolili gospodarzom nawiązać względnie wyrównaną walkę. Po zmianie stron to była już katastrofa, a wynik kwarty 3-28, chyba najlepiej przemilczeć... W ostatniej ćwiartce nie było dużo lepiej...
Do końca sezonu Sudetom u17 pozostały cztery mecze, najbliższy z nich nasz zespół zagra ponownie u siebie, tym razem ze Śląskiem Wrocław (9 lutego 2023, godz. 16:00).

SUDETY JELENIA GÓRA u17 - MKK BASKET GORZÓW WIELKOPOLSKI u17 44-98 (18-24, 10-15, 3-28, 13-31)

SJG u17: Mizera, Anaszewski, Kabouris, Lech - 2, Zieliński - 8, Gajdamowicz, Karasiński, Wojciechowski - 1, Carowicz - 11, Mrozewski - 4, Małek - 18, Ambroziński.

Trener: Jarosław Wilusz.

MKK u17: Kraszewski - 5, Czyżniejewski - 8, Wierzbicki - 7, Poźniak - 28, Tarazewicz - 6, Kozłowski - 8, Iwko - 22, Lendzion - 14.

Trener: Daniel Górski.

Sędziowali: Kamil Chrustowski i Andrzej Sękiewicz.