Karkonosze u13 poza podium

Nie udało się młodzikom Karkonoszy Jelenia Góra powtórzyć sukcesu trampkarzy w futsalowych mistrzostwach Dolnego Śląska. Zespół trenera Pawła Walczaka swój turniej rozegrał w Kątach Wrocławskich, gdzie ostatecznie zajął czwarte miejsce.
Biało - niebiescy przegrali wszystkie spotkania, ze Śląskiem Wrocław 1-5 (bramka Filip Stochaj), z Górnikiem Wałbrzych 2-5 (bramki Mateusz Romańczyk i Krystian Rożeński) oraz z Miedzią Legnica 2-4 (bramki Rożeński i Marcel Rokita).
Mistrzem województwa została Miedź Legnica, która wyprzedziła Śląska Wrocław i Górnika Wałbrzych. Nasz zespół jak już wspominaliśmy, zajął ostatnie - czwarte miejsce.
Warto dodać, iż Karkonosze były jednym klubem na Dolnym Śląsku, który posiadał drużynę w turnieju finałowym, zarówno kategorii u13 jak i u15.

KSK mł: Krupa - Romańczyk, Stochaj, Kurzelewski, Rokita, Baran, Kasprzak, Jewtuszek, Rożeński.

Trener: Paweł Walczak.