Słaby mecz rezerw Karkonoszy

Od zwycięstwa rozpoczęli swoje występy na boiskach A-klasy piłkarze Karkonoszy II Jelenia Góra. Biało - niebiescy po słabym meczu pokonali KS Maciejowa 4-2, wynik ten został zweryfikowany przez DZPN na walkowera 4-0, ze względu na występ w szeregach gości nieuprawnionego zawodnika Dawida Walczaka.
Mecz od początku toczył się pod dyktando beniaminka, jednak gra snujących się po boisku jak "za karę" młodych zawodników nie mogła się podobać. Szczerze mówiąc zaangażowania i chęci do gry mogli pozazdrościć np. doświadczonemu Markowi Siatrakowi. Mimo to prowadzili do przerwy 2-0 po golach Łukasza Raneckiego i Jakuba Firmantego. Chwilę po przerwie wynik podniósł Mikołaj Lewkowicz, ale później kuriozalne błędy obrońców i bramkarza Gracjana Zakrzewskiego doprowadziły do tego, że KSM po golach Karola Kondrackiego złapał kontakt. Ostatecznie wygraną KSK II przypieczętował Karol Lewkowicz.
Następny mecz rezerwy IV-ligowca zagrają w Bolkowie z Piastem (21 sierpnia 2022, godz. 15:00). KS Maciejowa spotka się w Przedwojowie z Czarnymi (21 sierpnia 2022, godz. 17:00).

KARKONOSZE II JELENIA GÓRA - KS MACIEJOWA 4-0 vo., na boisku 4-2 (2-0)

Bramki: 1-0 Ranecki 12', 2-0 Firmanty 18', 3-0 M. Lewkowicz 49', 3-1 Kondracki 55', 3-2 Kondracki 67', 4-2 K. Lewkowicz 83'.
Żółte kartka: Martyniak.
Sędziowali: Michał Niemirski oraz Marcel Pach i Tomasz Wójcik.
Widzów: 30.

KSK II: Dubiel (46' Zakrzewski) - Tokarz (58' M. Kania), Ranecki, Wąsiewski (60' W. Kowalski), Siatrak, Michałek, Walczak, Juszczyk, Firmanty (58' Trząsalski), Gil (46' M. Lewkowicz), Kamiński (46' K. Lewkowicz).

Trener: Łukasz Kowalski.

KSM: Narewski - Wrotecki, Stompór, Martyniak, Kruczek, Koszczewski, Zaleszczyk, Sławski (70' Miro-Figueras), Maksymiec, Kondracki, Walczak.

Trener: Robert Wachel.