Spuścili łomot rezerwom Karkonoszy

Tęgie lanie sprawili Karkonoszom II Jelenia Góra piłkarze Kwarcu Pisarzowice. Do przerwy gospodarze prowadzili 2-0 po golach Bartosza Stepki i Mateusza Łukasika, a w drugiej połowie grający świetne zawody Adrian Piekarczyk, pięć razy zmusił Huberta Mieszałę do szukania piłki w sieci. Biało - niebieskich stać było tylko na dwa trafienia po strzałach Łukasza Kowalskiego i Siergieja Tarana.
To pierwsza strata punktów lidera grupy I B-klasy na wiosnę. Na trzy kolejki przed końcem Karkonosze II mają dwa punkty przewagi nad Amfibolitem Leszczyniec i Bolko Bolków. Następny mecz zagrają na klepisku przy Lubańskiej, a ich rywalem będzie Victoria Czadrów (29 maja 2022, godz. 15:00).

KWARC PISARZOWICE - KARKONOSZE II JELENIA GÓRA 7-2 (2-0)

Bramki: 1-0 Stepko 8', 2-0 Łukasik 38', 3-0 Piekarczyk 53', 4-0 Piekarczyk 63', 5-0 Piekarczyk 70', 5-1 Kowalski 73', 6-1 Piekarczyk 87', 7-1 Piekarczyk 88', 7-2 Taran 90'.
Żółte kartki: A. Zarzycki oraz Ranecki.
Sędziowali: Ryszard Gołębiowski oraz Andrzej Sondej i Ryszard Kwaśniewski.

KWARC: Rybka - A. Zarzycki (70' Konopacki), D. Zarzycki, Wiśniewski (80' Sobieski), Stepko, Piekarczyk, M. Łukasik, Ł. Łukasik, Frączkowski, Furmanek, Mucha.

Trener: Henryk Furmanek.

KSK II: Mieszała - Ranecki, Kułakowski, Jarosz, Kołodziejczyk, Taran, Kowalski, Walczak, Michałek, Wryszcz, Firlej.

Trener: Łukasz Kowalski.