Świdniczanki lepsze od Karkonoszy

Młodziczki Karkonoszy Jelenia Góra przegrały we własnej hali z APS Świdnica 16-29. Do przerwy nasz zespół radził sobie całkiem nieźle, jednak w II połowie przyjezdne dominowały już wyraźnie.
W niedzielę (24 kwietnia 2022, godz. 13:30) biało - niebieskie po raz ostatni w tym sezonie wystąpią w roli gospodyń, a ich rywalem będzie Bór Oborniki Śląskie. Po rozegraniu tego meczu pozostanie im jeszcze wyjazd do Dziewiątki II Legnica, ale jego termin nie został jeszcze ustalony.

KARKONOSZE JELENIA GÓRA mł - APR ŚWIDNICA mł 16-29 (8-13)

KSK mł: Wrona - Karnawalska, Hołyś - 1, Buluk - 2, Żbik - 4, Popczyńska - 7, Skharnatskyi - 1, Gąsior - 1.

Trenerka: Justyna Domin.

APR mł: Remez - Chmiel, Delfel - 1, Bieżyńska - 5, Miłkowska - 2, Walczak, Sagała - 4, Fasuga - 2, Rogaczewska - 11, Śloser, Rostkowska - 3, Bal - 1.

Trenerka: Anna Szporko.

Sędziowali: Dawid Celoch i Kacper Piarek.