Dwie różne połowy młodziczek Karkonoszy

Młodziczki Karkonoszy Jelenia Góra rozpoczęły walkę o miejsca 5-12 w lidze wojewódzkiej. Na inaugurację tej fazy rozgrywek przegrały przy Złotniczej z Jedynką Dzierżoniów 14-29. Mecz ten miał dwa oblicza, w I połowie całkowicie zdominowały go dzierżoniowianki prowadząc do przerwy 22-5, natomiast po zmianie stron biało - niebieskie postawiły się i gra się wyrównała. Udało się nieznacznie odrobić straty, co nie zmienia faktu, że wygrana Jedynki była wysoka i zasłużona.
Następny mecz Karkonosze zagrają na wyjeździe również z Jedynką, tym razem z Ziębic (26 stycznia 2022). Wcześniej, bo w niedzielę (16 stycznia 2022, godz. 18:00) przy Złotniczej oba zespoły odrobią zaległości jeszcze z sezonu zasadniczego.

KARKONOSZE JELENIA GÓRA - JEDYNKA DZIERŻONIÓW 14-29 (5-22)

KSK: Wrona - Hołyś - 2, Lewandowska - 1, Buluk - 4, Kachnikiewicz - 1, Żbik, Ciepiela, Popczyńska - 4, Sakharnatskyi - 2, Gąsior, Kozak.

Trenerka: Justyna Domin.

JEDYNKA: Bałaga - 11, Kinecka - 8, Idzi - 1, Kożuch - 1, Krajda, Walawska, Sitek, Brzęk - 1, Mikołajczyk - 5, Duda, Czarnecka, Markulak - 2.

Trener: Damian Pikus.

Sędziowali: Karol Zając i Barbara Białogrecka.