Kadeci Sudetów odebrali kolejną lekcję

Nie wiedzie się w obecnym sezonie kadetom Sudetów Jelenia Góra. Jak na razie ekipa prowadzona przez trenera Pawła Minciela nie zasmakowała jeszcze zwycięstwa. Szósty mecz jeleniogórzanie przegrali ze Swiss Krono Żary. W hali im. Mariana Koczwary goście dominowali od pierwszych minut już w I kwarcie rzucając 34 punkty. Ostatecznie Swiss Krono wygrało 104-46.
Dzisiaj (24 listopada 2021, godz. 16:30) nasz zespół rozegra kolejne spotkania, tym razem z Górnikiem Wałbrzych, ponownie we własnym obiekcie. Wałbrzyszanie do tej pory wygrali jeden mecz, przegrali cztery razy, więc wydaje się, iż jest szansa, aby doszło do przełamania.

SUDETY JELENIA GÓRA - SWISS KRONO ŻARY 46-104 (12-34, 15-25, 15-19, 4-26)

SJG: Suchecki - 7, Banasiak, Carowicz - 23, Dąbrowski - 8, Kaszewski, Łabuda, Górawski - 2, Rajkowski - 6.

Trener: Paweł Minciel.

SKŻ: Wolny - 13, Borowski - 10, Kiemski - 12, Stolarek - 4, Skibicki - 4, Mohamed - 4, Kruszwic - 4, Jachimowicz - 6, Knasiak - 6, Burcon - 2, Drzewiński - 12, Sobieraj - 2.

Trener: Tomasz Sobczak.

Sędziowali: Maciej Rybkiewicz i Kamil Chrustowski.