Śniadek idzie jak burza

Kapitalnie sezon 2021/2022 rozpoczęli sezon młodzicy Śniadka Jelenia Góra. Zespół prowadzony przez trenerkę Emilię Wasiucionek najpierw ograł na wyjeździe Bór Oborniki Śląskie 39-32, by w ostatnim meczu wysoko pokonać przy Złotniczej Chrobrego II Głogów 35-22. Do przerwy mecz był względnie wyrównany, co nie przeszkodziło jeleniogórzanom prowadzić 20-15. Po zmianie stron rozkręcający się z minuty na minutę team zdobywał kolejne gole i po raz drugi zasłużenie sięgnął po komplet punktów.
W niedzielę (21 listopada 2021, godz. 15:30) mecz na szczycie grupy C ligi wojewódzkiej młodzików. We Wrocławiu lider Śląsk, podejmie wicelidera Śniadka. Zwycięstwo Śniadka zapewni naszym zawodnikom fotel lidera po I rundzie. Życzymy powodzenia!

ŚNIADEK JELENIA GÓRA - CHROBRY II GŁOGÓW 35-22 (20-15)

ŚJG: Jandourek - Winiarski, Finowski, Pieniądz, B. Rachmiel, Sadowski, Lipek - 6, Linkiewicz, Jasiński - 8, Bojko - 2, Przystasz - 2, I. Rachmiel - 17.

Trenerka: Emilia Wasiucionek.

CHROBRY II: Karwat, Łesiuk - Kidoń - 7, Jaworski, Głowacki, Juretko, Klawiński, Markiewicz, Małuszyński, Serafin - 11, Turkiewicz - 1, Kita, Kątny - 1, Gajosek - 1, Karamucki - 1.

Trener: Andrzej Jaworski.

Sędziowali: Mateusz Kosmala i Adrian Załęczny.