Juniorzy starsi Karkonoszy na piątkę

Juniorzy starsi Karkonoszy Jelenia Góra wysoko pokonali Piasta Nowa Ruda 5-0. Mecz przy Złotniczej praktycznie został rozstrzygnięty do przerwy, bowiem I połowę jeleniogórzanie wygrali 3-0. Wynik po niespełna kwadransie otworzył Michał Dryja. Na 2-0 główką po centrze z rzutu rożnego podwyższył Wiktor Kowalski, a trzeciego gola zdobył Mikołaj Milewski. Wszelkie wątpliwości co do wyniku zostały rozwiane kilka minut po przerwie, do Dawid Gil i ponownie Milewski ustalili wynik na 5-0.
Teraz przed biało - niebieskimi dwa wyjazdy prawdy, Chrobry Głogów (23 października 2021, godz. 11:00) i Lechia Dzierżoniów (31 października 2021, godz. 11:00). Jeśli nasi piłkarze przywiozą z nich komplet punktów to kwestia awansu do MLJ będzie jak najbardziej otwarta.
Mecz w Głogowie będzie ostatnim w roli trenera juniorów starszych dla Jacka Kołodziejczyka. Przynajmniej do końca rundy jesiennej zespół przejmie trener Dariusz Michałek, jeden z treningów w tygodniu będzie też prowadził trener Krzysztof Pietrzyk.

KARKONOSZE JELENIA GÓRA - PIAST NOWA RUDA 5-0 (3-0)

Bramki: 1-0 Dryja 14', 2-0 Kowalski 25', 3-0 Milewski 31', 4-0 Gil 52', 5-0 Milewski 56'.
Żółte kartki: Bujak oraz Gil.
Sędziowali: Piotr Kuzia oraz Kamil Sancki i Jakub Szymkowiak.

KSK: Zakrzewski - Wąsiewski, Milewski, Tokarz, Gil, Firmanty, Kowalski (57' M. Kania), Galos, Juszczyk, Dryja (72' Nalewajczyk), Frankiewicz (68' K. Lewkowicz).

Trener: Jacek Kołodziejczyk.

PNR: Kudłacik - Wiącek (57' Kozina), Niedowóz (46' Konopacki), Martynowicz, Jania, Gołek (83' Mnisz), Bujak (87' Świrski), Biernat, Stosio (65' Mostowy), Rudzki, Jaworski.

Trener: Piotr Pasek.