Husaria wygrała z rezerwami Karkonoszy...

... II połowę meczu IX kolejki B-klasy. Gospodarze grając w 10-tkę zdobyli gola po strzale Mateusza Janika. Miał on niewielki wpływ na wynik, bo do przerwy jeleniogórzanie prowadzili 7-0. Grę obu drużynom mocno utrudniało boisko, które było wyjątkowo grząskie.
Z ciekawostek, w tym meczu Karkonosze II przekroczyły pułap stu zdobytych goli. Gola nr 100 zdobył bramkarz Wiktor Błaszkiewicz, który nie pierwszy już raz zagrał w polu.
Pomimo 8 wygranej z rzędu biało - niebiescy nadal zajmują trzecią lokatę, za Bolko Bolków i Amfibolitem Leszczyniec. Teraz czeka ich mecz przy Lubańskiej z Kwarcem Pisarzowice (24 października 2021, godz. 16:00). Natomiast Husaria zagra ponownie na własnym boisku, tym razem z Victorią Czadrów (24 października 2021, godz. 11:00).

HUSARIA GRZĘDY - KARKONOSZE II JELENIA GÓRA 1-7 (0-7)

Bramki: 0-1 Giziński 3', 0-2 Kowalski 5', 0-3 Maczek 19', 0-4 Kowalski 21', 0-5 Błaszkiewicz 32', 0-6 Giziński 35', 0-7 Giziński 38', 1-7 Janik 57'.