Pojedynek rezerw dla Zagłębia

Wygraną gości zakończył się mecz drugich drużyn Karkonoszy Jelenia Góra i Zagłębia Lubin. Do przerwy biało - niebieskie rozgrywały niezłe spotkanie. Nawet prowadziły do 27-ej minuty, jednak w końcówce pierwszej połowy trzy rzuty karne z rzędu wykorzystała Weronika Chudek i na przerwą obie ekipy udały się przy wyniku 15-17.
Po zmianie stron Zagłębie II w ciągu kilku minut rzuciło sześć goli z rzędu i stało się jasne, że o wygranie tego meczu będzie bardzo trudno. Nasze dziewczęta próbowały jeszcze poderwać zespół do walki, ale momentami udawało się tylko zmniejszyć przewagę lubinianek. Ostatecznie przyjezdne wygrały 32-26.

KARKONOSZE II JELENIA GÓRA - ZAGŁĘBIE II LUBIN 26-32 (15-17)

KSK II: Gozdowska, Napieraj, A. Kulas - Poznańska, Jadeszko - 2, Rzadkosz - 1, Stankiewicz, Wąs - 1, Romejko, M. Kulas - 6, Wołoszczak - 7, Kuśnierz - 2, Podobińska - 7.
Trenerka: Izabela Prudzienica.

ZAGŁĘBIE II: Kardyś, Słowińska, Malinowska - Godzic, Kopycińska - 4, Jabłońska - 1, Dolecka - 2, Szczędor - 2, Andruszojć, Chudek - 8, Bachta, Czyż - 7,
Trenerka: Beata Miazga.

Sędziowali: Dawid Celoch i Artur Lipka.