Niezła druga połowa

Juniorki młodsze Karkonoszy Jelenia Góra przegrały w Kobierzycach z KPR-em 28-35. Biało - niebieskie przespały pierwszą połowę, którą przegrały 10-20. W drugiej połowie było znacznie lepiej. Jeleniogórzanki nawiązały walkę, jednak straty udało się odrobić tylko częściowo.
Kolejny dobry mecz w barwach Karkonoszy rozegrała Marcelina Kulas, która zdobyła 10 goli. 6 razy do bramki gospodyń trafiła Anna Rzadkosz, a 4 trafienia zapisała na swoje konto Weronika Poznańska.
Następny mecz nasz zespół rozegra 6 grudnia 2020 (godz. 12:00) przy Złotniczej, gdzie podejmie lidera ligi wojewódzkiej Dziewiątkę Legnica.

KPR KOBIERZYCE - KARKONOSZE JELENIA GÓRA 35-28 (20-10)

KPR: Zdanowicz, Kiepura - Jarosz, Pawełek - 10, Kukuczka - 1, Ramotowska, Dobrowolska - 9, Capote - Światłowska - 2, Dobrzyniecka, Siarkowska, Rybczyńska - 2, Smoleń - 3, Bejmowicz - 2, Wronkowska - 6.
Trenerka: Beata Skalska.

KSK: Gozdowska, Napieraj - Poznańska - 4, Jadeszko - 3, Rzadkosz - 6, Stankiewicz - 1, M. Kulas - 10, Wołoszczak - 2, Kuśnierz - 2, A. Kulas.
Trenerka: Izabela Prudzienica.

Sędziowali: Paweł Domański i Marcin Mikołajów.