Pokonali BKS

Trampkarze Karkonoszy Jelenia Góra w meczu z BKS-em Bolesławiec obronili pozycję wicelidera grupy drugiej II ligi wojewódzkiej trampkarzy. Goście chcąc zamienić się miejscami z biało - niebieskimi musieli wygrać różnica sześciu goli. Zdobyli tylko jednego, a Karkonosze trzy razy trafiały do siatki bolesławian.
Do przerwy było 1-0, a wynik spotkania otworzyły Adrian Ociepa. Na początku drugiej połowy Wojciech Kania faulował przy linii bocznej Emila Klechę. Trener gości Wojciech Młocek domagał się czerwonej kartki dla jeleniogórzanina i wydaje się, że miał ku temu podstawy, jednak arbiter był łaskawy dla Kani i ukarał go tylko żółtym kartonikiem. Za chwilę Wojtek znowu przekroczył przepisy w innej akcji, co było sygnałem dla trenera Krzysztofa Pietrzyka, aby dokonać zmian. Jak się okazało były one kluczem do wygranej, bo wprowadzeni Kornel Rombek i Sebastian Gwaj rozstrzygnęli losy meczu. Pierwszy celnie uderzył z dystansu, czym dał "szansę" golkiperowi BKS-u na popełnienie błędu. Drugi chwilę później ze stoickim spokojem umieścił piłkę w bramce technicznym uderzeniem. Bolesławianie zdołali tylko zmniejszyć rozmiary porażki po strzale Oskara Raziuka.
Na prowadzeniu w tej grupie bez zmian, czyli bez straty punkty prym wiodą Łużyce Lubań. Karkonosze są drugie z dorobkiem mniejszym o 6 pkt., a BKS zajmuje trzecią pozycję tracąc 6 pkt. do KSK. Następny mecz z udziałem biało - niebieskich odbędzie się w Kochlicach, gdzie zagramy z Iskrą (24 października 2020, godz. 11:00).

KARKONOSZE JELENIA GÓRA - BKS BOLESŁAWIEC 3-1 (1-0)

Bramki: 1-0 Ociepa 16', 2-0 Rombek 54', 3-0 Gwaj 55', 3-1 Raziuk 73'.
Żółte kartki: Kania oraz Buczkowski.
Sędziowali: Krzysztof Tokarczyk i Grzegorz Soroka.
Bez publiczności.

KSK: Fediuk - Drzymkowski, Kania, Makowski, Martyniuk, Ociepa, Pietrzyk, Podobiński, Szachowski, Szopiński, Zemlak / Rombek, Gwaj, Kozłowski, Krygier, Łabuz, Sowiński, Wolski.
Trener: Krzysztof Pietrzyk.

BKS: Faltyn - Klecha, Różnicki, Buczkowski, Decyk, Kalisz, Podziewski, Raziuk, Rutyna, Sinica, P. Złotorowicz / W. Złotorowicz, Rak, Skowroński.
Trener: Wojciech Młocek.