Wyniki i tabele po X kolejce Alniko A-klasy
X kolejka Alniko A-klasy:
grupa I:
sobota, 10 października 2020:
Włókniarz Chełmsko Śląskie - Piast Bolków 7-0
Halniak Miłków - Mitex Podgórzyn 2-0
Orzeł Wojcieszów - Pub Gol Jelenia Góra 8-0
Victoria Jelenia Góra - Budowlani Wojcieszów 6-0
niedziela, 11 października 2020:
KS Łomnica - Orzeł Mysłakowice 3-3
Bóbr Marciszów - Czarni Przedwojów 3-2
Czarni Strzyżowiec - Kwarc Pisarzowice 5-0
Woskar II Wojcieszyce - KS Maciejowa 3-2
1. | Victoria Jelenia Góra | 10 | 30 | 57-7 |
2. | KS Łomnica | 10 | 23 | 39-11 |
3. | Czarni Strzyżowiec | 10 | 23 | 37-11 |
4. | Pub Gol Jelenia Góra | 10 | 22 | 34-19 |
5. | Bóbr Marciszów | 10 | 22 | 31-18 |
6. | Czarni Przedwojów | 10 | 18 | 25-13 |
7. | Orzeł Mysłakowice | 10 | 17 | 39-16 |
8. | Włókniarz Chełmsko Śląskie | 10 | 14 | 23-21 |
9. | Piast Bolków | 10 | 12 | 17-30 |
10. | Budowlani Wojcieszów | 10 | 10 | 16-32 |
11. | Orzeł Wojcieszów | 10 | 10 | 23-22 |
12. | KS Maciejowa | 10 | 10 | 16-36 |
13. | Woskar II Wojcieszyce | 10 | 9 | 13-33 |
14. | Halniak Miłków | 10 | 6 | 17-38 |
15. | Kwarc Pisarzowice | 10 | 3 | 10-54 |
16. | Mitex Podgórzyn | 10 | 3 | 7-43 |
grupa II:
sobota, 10 października 2020:
Granica Miłoszów - Granica Bogatynia 4-3
Kwisa Mroczkowice - Chmielanka Chmieleń 1-2
Skalnik Rębiszów - Piast Zawidów 4-6
Łazek Pisarzowice - Błękitni Studniska Dolne 3-2
niedziela, 11 października 2020:
Pogoń Wleń - Lech Ręczyn 3-3
Kwisa Świeradów Zdrój - LZS Kościelnik 2-2
Olsza olszyna - Korona Radostów 4-0
Fatma Pobiedna - Cosmos Radzimów 0-3
1. | Cosmos Radzimów | 10 | 27 | 33-9 |
2. | Piast Zawidów | 10 | 25 | 52-17 |
3. | Błękitni Studniska Dolne | 10 | 24 | 32-18 |
4. | Kwisa Świeradów Zdrój | 10 | 22 | 31-14 |
5. | LZS Kościelnik | 10 | 19 | 26-13 |
6. | Skalnik Rębiszów | 10 | 19 | 27-29 |
7. | Chmielanka Chmieleń | 10 | 16 | 17-21 |
8. | Łazek Pisarzowice | 10 | 16 | 28-27 |
9. | Granica Bogatynia | 10 | 16 | 23-26 |
10. | Olsza Olszyna | 10 | 15 | 30-17 |
11. | Korona Radostów | 10 | 10 | 22-33 |
12. | Fatma Pobiedna | 10 | 9 | 21-28 |
13. | Granica Miłoszów | 10 | 7 | 16-41 |
14. | Kwisa Mroczkowice | 10 | 4 | 14-32 |
15. | Lech Ręczyn | 10 | 2 | 12-40 |
16. | Pogoń Wleń | 10 | 2 | 11-30 |
grupa III:
sobota, 10 października 2020:
GKS II Gromadka - KS Stare Jaroszowice 1-3
LKS Mierzwin - LKS Ocice 2-2
WKS Żarki Średnie - Sparta Zebrzydowa 1-6
niedziela, 11 października 2020:
Orzeł Gościszów - LZS Brzeźnik 1-1
Rybak Parowa - GKS Tomaszów Bolesławiecki 3-2
Majdan Bolesławice - Chrobry Nowogrodziec 0-7
LZS Łaziska - GKS Iwiny 1-2
LZS Niwnice - Górnik Węgliniec 0-4
1. | Chrobry Nowogrodziec | 10 | 30 | 57-10 |
2. | Górnik Węgliniec | 10 | 30 | 43-10 |
3. | KS Stare Jaroszowice | 10 | 22 | 31-16 |
4. | Sparta Zebrzydowa | 10 | 20 | 33-19 |
5. | LZS Brzeźnik | 10 | 19 | 24-14 |
6. | Rybak Parowa | 10 | 18 | 27-23 |
7. | Orzeł Gościszów | 10 | 13 | 40-35 |
8. | GKS Gromadka | 10 | 13 | 22-29 |
9. | LKS Ocice | 10 | 13 | 19-21 |
10. | LZS Niwnice | 10 | 12 | 19-38 |
11. | GKS Iwiny | 10 | 11 | 22-27 |
12. | WKS Żarki Średnie | 10 | 11 | 16-24 |
13. | GKS Tomaszów Bolesławiecki | 10 | 7 | 19-25 |
14. | LKS Mierzwin | 10 | 5 | 17-42 |
15. | Majdan Bolesławice | 10 | 4 | 16-49 |
16. | LZS Łaziska | 10 | 2 | 14-37 |
Piotr Kuban