Komplet punktów dla Lotnika

Piłkarze Lotnika Jeżów Sudecki mają na koncie pierwszy komplet punktów. Na własnym boisku niebiesko - biali pokonali Kuźnię Jawor 2-1. Na pierwszego gola kibice w przy Sportowej musieli czekać do doliczonego czasu gry pierwszej połowy. Z rzutu wolnego uderzył Maciej Suchanecki, tor lotu piłki zmienił Emilian Borek i było 1-0.
Kwadrans po przerwie Kuźnia wyrównała. Bartosz Karbowiak zagrał do Marcina Bagińskiego, który ograł obrońców i strzałem z 10 metrów posłał piłkę do sieci. Chwilę później goście mogli objąć prowadzenie, ale tylko w sobie wiadomy sposób Karbowiak nie trafił do bramki. Z drugiej strony boiska też się działo. Jeden z jaworskich obrońców dotknął piłki ręką w 16-tce i Krzysztof Białkowski zamienił rzut karny na gola. Im bliżej końca meczu tym bardziej goście luzowali szyki obronne, co stwarzało jeżowianom okazje do kontr i podwyższenia prowadzenia. Jak się okazało żadna z ekip nie potrafiła już zmienić wyniku meczu, który zakończył się wygraną Lotnika 2-1.

LOTNIK JEŻÓW SUDECKI - KUŹNIA JAWOR 2-1 (1-0)

Bramki: 1-0 Suchanecki 45'+2', 1-1 Bagiński 60', 2-1 Białkowski 64'.
Żółte kartki: Białkowski, Bereźnicki, Piwiński, Zawadzki oraz Borek, Janoś.
Sędziowali: Waldemar Socha oraz Piotr Bajer i Wojciech Młocek.

LJS: Jarosz - Saniuk, Bereźnicki, Białkowski (65' Czpakowski), Górgul (88' Szymczak), Górski (67' Zawadzki), Kieć, Łozowski (44' Masel), Pelowski (24' Orzeszko), Piwiński, Suchanecki.
Trener: Artur Milewski.

KUŹNIA: Kulik - Trzeciak (61' Piec), Bagiński, Janoś, Dworakowski, Suchecki (75' Żądło), Karbowiak, Wiśniewski, Chudzik, Pastuła, Borek.
Trener: Dariusz Szeliga.