Piątka po przerwie

Kolejnym A-klasowym zespołem, który miał okazję się przekonać o sile juniorów starszych Karkonoszy Jelenia Góra był dzisiaj Orzeł Mysłakowice. Goście utrzymali się w grze tylko do przerwy. W drugiej połowie biało - niebieska młodzież całkowicie zdemontowała ich defensywę wygrywając 6-1.
Pierwszego gola dla KSK zdobył Miłosz Michalik, który wykorzystał asystę od testowanego przez Karkonosze młodzieżowca z Doniecka. Orzeł potrafił doprowadzić do remisu. Jedną z nielicznych okazji dla mysłakowiczan wykorzystał Kacper Gęślak. Do przerwy 1-1.
Drugą połowę udanie rozpoczął duet Robert Wiejak - Dawid Gil. Pierwszy podawał, drugi skutecznie wykończył akcję. Kolejne bramki zdobywali : Bartosz Jurecki, Michalik, Łukasz Ranecki oraz wspomniany zawodnik testowany.

KSK js: Błaszkiewicz - Michalik, Dulny, Pakosz, Orzeszko, Wiejak, Kułakowski, Ulanowski, testowany, Ranecki, Tomaszewski / Zakrzewski, Jurecki, Gil, Mieszała.
Trener: Jarosław Wichowski.
ORZEŁ: Engler - Jakubowski, Uroda, Woźniczka, Dawidczyk, Kafel, Gałek, Marek, Kaziemko, Błaszczyk, Gęślak / Klec, Muzyczka, testowany.
Trener: Tomasz Woźniczka.

Sędziowali: Michał Niemirski i Kamil Snacki.