Włókniarz i Czarni po pierwszym sparingu

Piłkarze Włókniarza Mirsk i Czarnych Lwówek Śląski mają za sobą pierwszy zimowy sparing. Na boisku we Frydlancie wygrał Włókniarz 4-3. Spotkanie rozpoczęło się od prowadzenia przedstawiciela A-klasy 2-0. Jeszcze przed przerwą gola kontaktowego zdobył Adam Tylus. W 51-ej minucie wyrównał Igor Dąbek. Mirszczanie poszli za ciosem i po dwóch golach Pawła Juźwika prowadzili 4-2. Czarnym udało się tylko zmniejszyć rozmiary porażki.
Kolejny test mecz Włókniarz rozegra 25 stycznia 2020 z Kwisą Mroczkowice (Frydlant). W kolejnych spotkaniach podopieczni trenera Adama Kowalskiego zmierzą się z: Orłem Mysłakowice (1 lutego, Frydlant), juniorami starszymi Karkonoszy Jelenia Góra (8 lutego, Jelenia Góra), Włókniarzem Leśna (22 lutego, Frydlant) oraz ze Slovanem Frydlant (29 lutego, Frydlant).