Falstart Sudetów

Od porażki rozpoczęli rok 2020 koszykarze Sudetów Jelenia Góra. Nasz zespół przegrał w Pleszewie 70-94. Gospodarze kontrolowali spotkanie praktycznie przez pełne 40 minut. Tylko w trzeciej kwarcie oddali pole gościom. Nadzieje jeleniogórzan zgasili w ostatniej ćwiartce, którą pewnie wygrali podobnie jak pierwszą i drugą.
W niedzielę (19 stycznia 2020, godz. 18:00) Sudety po blisko półtoramiesięcznej przerwie znów zagrają przed własną publicznością. W hali im. Mariana Koczwary ich rywalem będzie lider grupy D II ligi - Śląsk II Wrocław.

KOSZ PLESZEW - SUDETY JELENIA GÓRA 94-70 (23-11, 27-20, 19-24, 25-15)

KOSZ: Pławucki - 23, Małecki - 20, Galewski - 16, Spała - 13, Marek - 10, Serbakowski - 10, Łusiak, Walczak, Dekiert, Kikowski, Bochniak, Rosik - 2.
SJG: P. Ostrowski - 6, Pawlak - 6, Kozak - 5, Ł. Niesobski - 14, Minciel - 26, Koper, R. Niesobski - 2, Szpyrka - 1, Jyż - 2, D. Ostrowski - 6, Wilusz - 2.

Sędziowali: Rafał Szwej i Dominik Zielony.